Tüm balon siparişi ve balon ile ilgili sorularınızda , 0-544-9290835 & 0-505-3942932
Türkiye Balon Firması - Zeplin
  
  

Balon Süsleme - Balon Dekorasyonu
Balon Süsleme | Balon Dekorasyonu | Jumbo Balonlar

  
  
 

Firmamız 1988 yılından beri balon etkinlikleri yapmaktadır. Günümüzde balon çeşit ve özelliklerinin artması balonun kullanım alanlarının çeşitlenmesine neden olmuştur.Özellik ile gaz özelliklerinin değişmesi uçan balon ve zeplin gibi görsel balon organizasyonlarını reklamcılık alanına doğru kaydırmıştır. Türkiye balon firması olarak balon süslemesi , balon dekorasyonları ve uçan balon organizasyonlarınızda firmamızı güven ile kullanabilirsiniz. Yapmış olduğumuz işlerin sağlam , kaliteli , estetik ve daha uygun fiyat hizmeti verdiğimiz kaçınılmazdır. Toptan balon temini yapabileceğiniz firmamızdan her tür boyda balon alımı yapabilir , balon yan sanayi ürünlerini temin edebilirsiniz.

Balloons - Enjoy the finest in quality party balloon decor, recognition awards, and unique personalized gifts from our professionals in Chicago, Illinois.

Zeplin ; Zeplin , kumandalı zeplin , kanatlı zeplin helyum gazı ile şişirilmiş en az 3 metre yükseklik 7 metre genişlik ( bu oran asgari düzeydir. bundan büyük zeplin ölçüleri mevcuttur.) ile oluşturulmuş puro biçimli büyük balonlardır. Çok eskiden turizm , savaş , nakliyat için kullanıla gelen zeplin balonlar günümüzde reklam amacı ile kullanılmaya başlanmıştır. İşyeri açılışlarında yer balonları ve yüksekliği 3 ila 7 metre arasında uzunluğu ise 4 ila 20 metre arasında reklam balonları kullanılmaktadır. Zeplin balonlar reklam maliyeti yüksek olmayan etkin işyeri reklamcılığında rol oynayan reklamcılık balonları olarak görev almaktadır. Firmamızdan kumandalı zeplin , kanatlı zeplin , yer balonu  ve üstü reklam amaçlı zeplinler temin edilebilmektedir.

Zeplin balonların üzerine aşağıda örneklerini gördüğünüz şekilde firma logosunu bastırabileceğiniz gibi istenilen türde yazı ve resimde basımı yapılabilmektedir. Bu balonlara pvc balon da denmektedir. Genelde küre şeklinde , ampul şeklinde , kanatlı puro şeklinde şekilleri olmakta helyum gazı ile doldurulup belli bir yükseklikte askıda kalabildiği gibi yer balonları olarak normal hava ile de doldurularak reklam yapılabilmektedir.

Zeplin balonlar büyüklüğe bağlı olarak 3 ile 7 gün arasında havada asılı kalabilmektedir. Bunda etkin olan hava sıcaklığı ve balonun içerisindeki gaz miktarıdır.

Zeplin Reklam Balonlarına örnekler ; Bu balon ve her ebatta balon türlerini firmamızdan karşılayabilirsiniz.

   

  

    

    

                 BÜYÜK KÜRE ZEPLİNLER - KÜRE ZEPLİN ÇEŞİTLERİ

      

    

           YER BALONLARINA ÖRNEKLER - ZEPLİN YER BALONLARI

           

            

     

     

 

TÜM EBATLARDA ZEPLİN BALON SİPARİŞİ VEREBİLİRSİNİZ.

Neden Balon süslemesi yaptırılmakta ve neden bizi tercih etmelisiniz ?
Balon süslemesi , balon dekorasyonu kullanım alanları ; partiler , doğum günleri , futbol etkinlikleri , gemi indirme , firma açılışlarında , belediye etkinliklerinde , eğlencelerde , bebek doğumu , düğün organizasyonları , açılışlar ve bunun gibi tüm etkinliklerde balon süsü kaçınılmaz reklam unsurudur.

Kaçınılmaz reklam unsuru diyoruz çünki balon reklamı diğer reklamlara göre daha ucuz ve daha hatırda kalır etki bırakmaktadır. Ayrıca balon etkinlikleri diğer reklamları destekleyen unsurlardır. Örneğin ; Gazete , Radyo , Tv ye vereceğiniz yada el ilanı bastırarak dağıtacağınız reklamcılık yolları hem fazla maliyet içermekte hemde kısa süreli olmaktadır. Bu reklamlar ile işyerinize yada etkinliğe gelen insanlara ise göz ziyafeti vermek için balon süslemesi yeniden yaptırılmak durumundadır. Balon süsleme fiyatının , uçan balon fiyatların ucuz ve etkin şaşalı bir etkinlik yaratmasından dolayı günümüzde balon süslemesi değerlendirilecek bir etkidir.

Balon süslemesinde firmamızı seçmeniz için yeterli sebepleri şu şekilde sıralayabiliriz.

- Yılların verdiği kaliteli ve deneyimli hizmet

- Ucuz ve diğer firmalar ile rekabet edebilecek fiyatlandırma politikası

- Estetik ve farklı süsleme çeşitliliği

- Anlaşma dışında firmamızın süsleme alanında yaptığı ek organizasyonlar

- Hızlı , 1.ci kalitede ürün çeşitliliği bizi tercih etmeniz için yeterli sebeplerin başında gelmektedir.


Bu balon sitesi müşterilerine % 100 memnuniyet garantisi ve daha uygun fiyat , kaliteli işçilik garantisi vermektedir.
Balon sitemizi güven ile kullanabilirsiniz.


Sitemizden Tüm Türkiye genelinde balon süslemesi , balon dekorasyonu , balon organizasyonları , zeplin alımı , uçan balon organizasyonları , Doğum günü ve özel partilerinizde Balon temini yapabilirsiniz. Baskılı ve baskısız balon için balon imalatı sitemizden toptan balon alımı yapabilirsiniz.

Zeplin:

 Baskılı balon:

Uçan balon:

                   Balon süsleme - uçan balon , baskılı balon modellerine birkaç örnek
             
 Türkiye genelinde çalıştığımız il'ler ; ADANA ADIYAMAN AFYON AĞRI AKSARAY AMASYA ANKARA ANTALYA ARDAHAN ARTVİN AYDIN BALIKESİR BARTIN BATMAN BAYBURT BİLECİK BİNGÖL BİTLİS BOLU BURDUR BURSA ÇANAKKALE ÇANKIRI ÇORUM DENİZLİ DİYARBAKIR DÜZCE EDİRNE ELAZIĞ ERZİNCAN ERZURUM ESKİŞEHİR GAZİANTEP GİRESUN GÜMÜŞHANE HAKKARİ HATAY IĞDIR İSPARTA İSTANBUL İZMİR KAHRAMANMARAŞ KARABÜK KARAMAN KARS KASTAMONU KAYSERİ KIRIKKALE KIRKLARELİ KIRŞEHİR KİLİS KOCAELİ KONYA KÜTAHYA MALATYA MANİSA MARDİN MERSİN MUĞLA MUŞ NEVŞEHİR NİĞDE ORDU OSMANİYE RİZE SAKARYA SAMSUN SİİRT SİNOP SİVAS ŞANLIURFA ŞIRNAK TEKİRDAĞ TOKAT TRABZON TUNCELİ UŞAK VAN YALOVA YOZGAT ZONGULDAK İZMİT KIBRIS BU İLLERE VE KÖYLERİNE KADAR EKİPMAN VE PERSONEL GÖNDERİMİ EK ÜCRET ALINMADAN YAPILMAKTADIR.
     www.balon.name.tr

    [email protected]

     TLF ; 444 2 795 VE 444 0 209

ADRESİMİZ ;

Gökkuşağı mahallesi gökkuşağı caddesi caddesi no ; 57 / A Balgat Çankaya Ankara

Gökkuşağı mah. Gökkuşağı caddesi 57 / A
Balgat Çankaya - Ankara
Tüm Türkiye Balonculuk
Telefon: (0-312) 3195868
Telefon: (0-312) 3201714
Türkiye Balonculuk organizasyon fly tüp helyum gazı satışı
                Online hızlı destek almak için aşağıdaki telefonları kullanınız.
    ve     
Balon süslemesi , Uçan balon satışı , Parti malzemesi satışı Copyright 2008 by Website Ali İşleyen