Tüm balon siparişi ve balon ile ilgili sorularınızda , 0-544-9290835 & 0-505-3942932
Türkiye Balon - Uçan Balon
  
  

Balon Süsleme - Balon Dekorasyonu
Balon Süsleme | Balon Dekorasyonu | Jumbo Balonlar

  
  
 

Firmamız 1988 yılından beri balon etkinlikleri yapmaktadır. Günümüzde balon çeşit ve özelliklerinin artması balonun kullanım alanlarının çeşitlenmesine neden olmuştur.Özellik ile gaz özelliklerinin değişmesi uçan balon ve zeplin gibi görsel balon organizasyonlarını reklamcılık alanına doğru kaydırmıştır. Türkiye balon firması olarak balon süslemesi , balon dekorasyonları ve uçan balon organizasyonlarınızda firmamızı güven ile kullanabilirsiniz. Yapmış olduğumuz işlerin sağlam , kaliteli , estetik ve daha uygun fiyat hizmeti verdiğimiz kaçınılmazdır. Toptan balon temini yapabileceğiniz firmamızdan her tür boyda balon alımı yapabilir , balon yan sanayi ürünlerini temin edebilirsiniz.

Balloons - Enjoy the finest in quality party balloon decor, recognition awards, and unique personalized gifts from our professionals in Chicago, Illinois.

Uçan balon  ; Uçan balon gösteri ve organizasyonlarda hareketlilik ve hatırda kolay kalır reklamcılık için kullanılabildiği gibi özel günlerde doğum günü yada yıldönümlerinde sevgililer günü gibi günlerde balon buketi ve balon demeti kullanılarak balon hediye edilebilmektedir. Uçan balonlar helyum gazı ve fly tüp içerisindeki gazın 12 ve daha büyük latex balonlara yapılması ile oluşturulmaktadır. Havadan daha hafif olan gaz balonun havada uçmasını sağlayabilmektedir. Fly tüp içerisindeki basınç ve gaz tüpten balona geçerek balonun içine hapsolmaktadır. Uçan balon fiyatlandırmalarımız diğer firmalardan daha aşağı seviyededir. Kaliteli ve uzun süre havada kalan balonlar için firmamızın ürünlerini kullanmasını tavsiye ederiz. Uçan balonlar sadece 12 inc balonlara değil jumbo balon tabir ettiğimiz balonlar ile zeplin ve punch balonlara da kulanılabilmektedir.

Balonlar 7 saat ile 12 saat arasında havada asılı kalabilmektedir. 12 inc üzeri uçan balonlar ise daha uzun süre havada asılı kalabilmektedir. 100 Adete kadar firmamız tüp taşınmadan balon nakliyesini kolayca yapabilmektedir. 100 ve üstü uçan balonlarda ise yer sorunu artacağı için mecburen uçan balon istemi olan yerlere tüp ve ekipmanı göndermek mecburiyeti vardır. Organizasyon yapılacak alanda uçan balon şişirilmesi gerçekleştirilmektedir. Özellik ile çap genişliği 1.5 metre ve üstü jumbo balonlar ve zeplin gibi büyük uçan balonlarda nakliye direk organizasyonun yapılacağı alana kadardır. Mecburen fly tüp ve ekipman da organizasyon alanına gitmek zorundadır.

Firmamız her çap ve genişlikte balon temini yapmakta ve bu balonları uçan balon haline getirebilmektedir.

Uçan balon için tüm Türkiye genelinde eleman gönderimimiz mevcuttur. uçan balon fiyatlandırmamız şu şekilde olmaktadır.

Uçan balon fiyatlandırımı ve teklifi ;

10 İLE 100 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI TEKLİFİ ; 2,95 YTL

100 İLE 250 ARASINDA UÇAN BALON FİYATI TEKLİFİ ; 2,75 YTL

250 İLE 500 ARASI UÇAN BALON FİYATI TEKLİFİ ; 2,65 YTL

500 İLE 1000 ARASI UÇAN BALON FİYATI TEKLİFİ ; 2,45 YTL

1000 İLE 1000 ÜSTÜ ARASINDA UÇAN BALON FİYATLANDIRMAMIZ ; 2,10 YTL

Uçan balon ve fly tüp helyum gazı arasındaki bağlantı ;

1 adet büyük boy fly tüp ten 12 inclik balon için yaklaşık 500 ile 600 arasında uçan balon çıkmaktadır.

          

         

          

 HELYUM FLY TÜP GAZI AŞAĞIDAKİ APARAT SAYESİNDE BALON İÇİNE DOLDURULMAKTADIR.

 ADRESİNİZE KADAR HELYUM GAZI İLE DOLDURULMUŞ TÜPLERİ TESLİM EDİYOR VE BOŞ TÜPLERİ ADRESİNİZDEN ALIYORUZ.

uçan balon için içi dolu helyum fly tüp , ince kesilmiş paket rabant ipi , renkli 12 inc balon  uçan balon için gerekli malzemelerdir. Uçan balonlar şişirildikçe belli bir alanda 50 lik halde bağlı tutulabilir. Eğer file içerisinde toplu halde bulunacak ise bağlama yapıldıktan sonra file içerisinde depolanabilmektedir.

 

Uçan balon bırakma ve göndermeye örnek resimlerdir.

BÜYÜK KÜRE ZEPLİNLER - HELYUM GAZI İLE ŞİŞİRİLME İŞLEMİNDEN SONRA FİRMA BASKISI YAPILARAK LOGO YADA YAZI YAZILMASI - DEV BALONLARDA FİRMA LOGONUZU İNSANLARA GÖSTERİN.

      

HELYUM GAZI - FLY TÜP HAKKINDA SIKÇA SORULARINIZ VE CEVAPLARI

- fly tüp helyum gazı tüplerimizi e fazla teslimden sonra 5 gün kirada tutabilirsiniz. Kiralamadan önce helyum gazı için depozito ücreti alınmakta ve tüpte bir sorun olmadığında depozito ücreti hesabınıza iade edilmektedir. Helyum gazı adrese teslim ve adresten teslim alınması esasına göre olmaktadır.

- Helyum gazı yanıcı değildir , patlayıcı değildir , Çok uzun süre helyum gazına maruz kalınmamalıdır. Çünki helyum gazı içerisinde yeterince oksijen yoktur. Oksijen yaşamın kaynağıdır. Helyum gazı içerisinde de oksijen oranı yaşamı destekleyecek kadar değildir. Sürkli helyum gazına maruz kalınması esnasında bilinç kaybı ve sürekli beyin zararına sebebiyet verir. Vücuda çok uzun süre çekilmemelidir.

- Helyum gaz tüpü ancak taşınma ve faaliyete geçirilme esnasında yetişkinler tarafından yapılmalıdır. Taşınması esnasında iyi bağlanmalı araçta silindir oynak olmamalıdır. Organizasyon alanında iyi yerleştirilmeli ve yetişkin birisi sürekli başında beklemelidir. Ağır bir tüp olduğu için düşmesi esnasında çocuklara zarar verebilmektedir.

TÜM EBATLARDA HELYUM GAZI İLE DOLDURULMUŞ ZEPLİN BASKILI BALON SİPARİŞİ VEREBİLİRSİNİZ.

Helyum gazı ile doldurulmuş 12 inc uçan balon ve tül içerisinde bırakılmayı bekliyor.

   

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARINDA BALON VE UÇAN BALON SÜSLEMELERİ

SEVDİKLERİNİZE UÇAN BALON BUKETİ VE UÇAN BALON DEMETİ GÖNDERİN ONLARA FARKLI BİR HEDİYE SUNUN.

Ankara ve ilçelerine 25 adet uçan balon demeti sadece 150 ytl - diğer il'ler için fiyat teklifi alınız.

      

       

SEVDİKLERİNİZE BALON DEMETİ - BUKETİ GÖNDERİN. MUTLU EDİN.

Neden Balon süslemesi yaptırılmakta ve neden bizi tercih etmelisiniz ?
Balon süslemesi , balon dekorasyonu kullanım alanları ; partiler , doğum günleri , futbol etkinlikleri , gemi indirme , firma açılışlarında , belediye etkinliklerinde , eğlencelerde , bebek doğumu , düğün organizasyonları , açılışlar ve bunun gibi tüm etkinliklerde balon süsü kaçınılmaz reklam unsurudur.

Kaçınılmaz reklam unsuru diyoruz çünki balon reklamı diğer reklamlara göre daha ucuz ve daha hatırda kalır etki bırakmaktadır. Ayrıca balon etkinlikleri diğer reklamları destekleyen unsurlardır. Örneğin ; Gazete , Radyo , Tv ye vereceğiniz yada el ilanı bastırarak dağıtacağınız reklamcılık yolları hem fazla maliyet içermekte hemde kısa süreli olmaktadır. Bu reklamlar ile işyerinize yada etkinliğe gelen insanlara ise göz ziyafeti vermek için balon süslemesi yeniden yaptırılmak durumundadır. Balon süsleme fiyatının , uçan balon fiyatların ucuz ve etkin şaşalı bir etkinlik yaratmasından dolayı günümüzde balon süslemesi değerlendirilecek bir etkidir.

Balon süslemesinde firmamızı seçmeniz için yeterli sebepleri şu şekilde sıralayabiliriz.

- Yılların verdiği kaliteli ve deneyimli hizmet

- Ucuz ve diğer firmalar ile rekabet edebilecek fiyatlandırma politikası

- Estetik ve farklı süsleme çeşitliliği

- Anlaşma dışında firmamızın süsleme alanında yaptığı ek organizasyonlar

- Hızlı , 1.ci kalitede ürün çeşitliliği bizi tercih etmeniz için yeterli sebeplerin başında gelmektedir.


Bu balon sitesi müşterilerine % 100 memnuniyet garantisi ve daha uygun fiyat , kaliteli işçilik garantisi vermektedir.
Balon sitemizi güven ile kullanabilirsiniz.


Sitemizden Tüm Türkiye genelinde balon süslemesi , balon dekorasyonu , balon organizasyonları , zeplin alımı , uçan balon organizasyonları , Doğum günü ve özel partilerinizde Balon temini yapabilirsiniz. Baskılı ve baskısız balon için balon imalatı sitemizden toptan balon alımı yapabilirsiniz.

Zeplin:

 Baskılı balon:

Uçan balon:

                   Balon süsleme - uçan balon , baskılı balon modellerine birkaç örnek
             
 Türkiye genelinde çalıştığımız il'ler ; ADANA ADIYAMAN AFYON AĞRI AKSARAY AMASYA ANKARA ANTALYA ARDAHAN ARTVİN AYDIN BALIKESİR BARTIN BATMAN BAYBURT BİLECİK BİNGÖL BİTLİS BOLU BURDUR BURSA ÇANAKKALE ÇANKIRI ÇORUM DENİZLİ DİYARBAKIR DÜZCE EDİRNE ELAZIĞ ERZİNCAN ERZURUM ESKİŞEHİR GAZİANTEP GİRESUN GÜMÜŞHANE HAKKARİ HATAY IĞDIR İSPARTA İSTANBUL İZMİR KAHRAMANMARAŞ KARABÜK KARAMAN KARS KASTAMONU KAYSERİ KIRIKKALE KIRKLARELİ KIRŞEHİR KİLİS KOCAELİ KONYA KÜTAHYA MALATYA MANİSA MARDİN MERSİN MUĞLA MUŞ NEVŞEHİR NİĞDE ORDU OSMANİYE RİZE SAKARYA SAMSUN SİİRT SİNOP SİVAS ŞANLIURFA ŞIRNAK TEKİRDAĞ TOKAT TRABZON TUNCELİ UŞAK VAN YALOVA YOZGAT ZONGULDAK İZMİT KIBRIS BU İLLERE VE KÖYLERİNE KADAR EKİPMAN VE PERSONEL GÖNDERİMİ EK ÜCRET ALINMADAN YAPILMAKTADIR.
     www.balon.name.tr

    [email protected]

     TLF ; 444 2 795 VE 444 0 209

ANKARA BALON - PARTİ MALZEMESİ - UÇAN BALON ŞUBEMİZ YENİ YERİNDE SİZLERE HİZMET VERMEYE BAŞLADI ;

ADRESİMİZ ;

Gökkuşağı mahallesi gökkuşağı caddesi caddesi no ; 57 / A Balgat Çankaya Ankara

DİĞER İL VE İLÇELERDEKİ ŞUBELERİMİZ İÇİN LÜTFEN TELEFONLARIMIZDAN DESTEK ALINIZ.

Gökkuşağı mah. Gökkuşağı caddesi 57 / A
Balgat Çankaya - Ankara
Tüm Türkiye Balonculuk
Telefon: (0-312) 3195868
Telefon: (0-312) 3201714
Türkiye Balonculuk organizasyon fly tüp helyum gazı satışı
                Online hızlı destek almak için aşağıdaki telefonları kullanınız.
    ve     
Balon süslemesi , Uçan balon satışı , Parti malzemesi satışı Copyright 2008 by Website Ali İşleyen